Merhaba sayin okuyucularimiz,

Bu yazımızda sizlere arabalarınızın genel tamir süreclerin den söz edeceğiz. Konuya taa sanal dünya'dan, google içerisinde  sahibinden araba yada satılık araba seklinde aradığımız belli bir pazarlığın ardından ise satın aldığımız arabaları belli bir süre kullandıktan sonra  hiç beklemediğimiz arızalarla karşılaşmamız bizi herkes de olduğu gibi şoka sokmaktadır. Gel gelelim emek ve para harcadığımız bu süreçte bizi bekleyen ikinci hezimete işi bilmeyen yapay tamircilerin ellerine düşmek !

Şu bir gerçek ki ülkemizde ustalar dan ziyade usta geçinenler var ve malesef dürüstlüğün kalmayışı ve kötü esnaflık istesek de istemesek de öyle veya böyle gelip bizi buluyor Özellikle sadece emeğinin karşılığın dan ziyade bu tip dürüst olmayan geçici ustalıklar bizi maddi olarak bir hayli sarsmaktadır.. Ne edelim ? Nasıl yapalım da sahibinden arabayı satın alırken gıcır gıcır iken hatta ilk arızayı verene kadar biz bile arabamıza göz konduramaz iken, kendini tamirci olarak tanımlayan bir insanın hunharca ve acımasızca sahibinden araba olarak direk ilk sahibinden satın aldığımız göz bebegimiz güzelim arabamızı parcalaması nasıl da kötü bir durum.

sahibinden satılık araba tecrübesi

Aşkla baktığınız arabanız bu kez de alanında tecrübesiz biri nedeniyle tekrar ilan sitelerinde satılık araba yada sahibinden araba olarak yerini alır. Bu serüven de belkide bizleri en çok yoran aslında kendine usta diyenler değil, gerçek manada dürüst olmayanlardır. Sözümüz yanlış anlaşılmasın çok kıymetli çok değerli ustalarımız var.. Araba sahipleri yada kullanıcıları olarak en büyük sitemimiz dürüstlük kavramının yeterince benimsenmemesi ve gittikçe yok olmaya yüz tutması..

Haftanın İlanları Mail Gelsin!